Školení řidičů referentů

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

Školení bezpečnosti práce a ochraně zdraví při práci (BOZP)

Ušetřete s naším školením až 40% nákladů na firemní jízdy
Mají Vaši zaměstnanci vysokou spotřebu paliva?
Ničí firemní automobily?
Naučíme Vaše zaměstnance jezdit úsporně a šetrně.
Školení ekonomické jízdy od profesionálů.

Nechte to na nás! Vyhněte se pokutám a přenechejte starost o proškolení vašich řidičů „referentů“ nám. Postaráme se o teoretickou i praktickou část školení řidičů referentů. Připravili jsme pro vaše zaměstnance dvě formy proškolení, na kterých je poučíme o bezpečné jízdě a předáme jim aktuální informace o pravidlech silničního provozu.

 

Školení řidičů „referentů“ - online (eLearning)   

"časově nenáročné, odkudkoliv"

Online školení řidičů "referentů" je časově nenáročná, ale přesto neméně kvalitní forma školení prakticky odkudkoliv. Vaši zaměstnanci, „referenti“, se mohou školit z kanceláře či pohodlí domova a po absolvování eLearningu obdrží certifikát, který zaměstnavateli poslouží jako kontrola absolvování školení.

Výukový kurz, sestavený týmem odborníků, je interaktivní, což podporuje zapamatování si co největšího množství informací díky obrázkům a animacím. Účastníci se v něm například dozvědí, na koho se vztahuje odpovědnost za škodu či nehodu a budou informování o právech a povinnostech zaměstnavatele a zaměstnance-řidiče „referenta“.

Na našem partnerském webu www.king-skoleni.cz Vám nabízíme také další zákonná "online" školení - školení BOZP a PO, školení první pomoci, školení ADR, školení VZV a jiné, kde si můžete prohlédnout podobu školení, prezentujeme zde mnoho demoverzí v českém i anglickém jazyce. 

Vyzkoušejte DEMO

Cena 1 – 50 osob:          120 Kč za osobu

Cena 51 - 100 osob:      110 Kč za osobu

Cena 101 - 500 osob:    100 Kč za osobu

Cena 501 - 1000 osob:    90 Kč za osobu

Cena 1000 - 2500 osob:  80 Kč za osobu

Cena více jak 2500 osob: 70Kč za osobu

Ceny jsou uvedené bez DPH. Pokud máte vlastní LMS, můžeme kurz poskytnout k instalaci. Cena za licenci je dohodou.

Školení řidičů „referentů“ - prezenční (osobně)   

Zajišťujeme také osobní školení řidičů „referentů“ jak v prostorách autoškoly, tak na pracovišti klienta. V druhém případě nám nezáleží na počtu účastníků kurzu. Tento způsob školení je vhodný i jako vstupní školení pro nové zaměstnance vaší společnosti, kteří vlastní řidičské oprávnění kratší dobu.

Zaměstnance můžete na školení BOZP přihlásit také pomocí webového formuláře. Po ukončení školení od nás firma doklad obdrží o provedeném školení řidičů „referentů“ s veškerými zákonnými dokumenty.

Cena 1–5 osob: 350 Kč za osobu

Cena 6–10 osob: 300 Kč za osobu

Cena nad 10 osob: 250 Kč za osobu

Ceny uvedené bez DPH.


Praktická část školení řidičů „referentů“:

Škoda Rapid - manuální převodovka, Škoda Octavia - automatická převodovka

Cena 350 Kč za osobu/45 minut

Praktická část je určena většinou nově příchozím zaměstnancům, kteří vlastní řidičské oprávnění kratší dobu nebo zaměstnancům, kteří již dlouho neřídili a u Vás budou řídit firemní vozidla. Toto školení není povinné, ale pokud budete mít zájem, rádi je pro Vás na míru připravíme.

 

Kompletní znění zákona:

Podle Zákona 262/2006 Sb § 103 odst. 2,3 Zákoníku práce je zaměstnavatel povinen zajistit zaměstnancům školení o právních a ostatních předpisech k zajištění BOZP, které doplňují jejich kvalifikační předpoklady a požadavky pro výkon dané práce. Zaměstnavatel určí obsah a četnost školení o právních předpisech k zajištění BOZP, způsob ověřování znalostí zaměstnanců a vedení dokumentace o provedeném školení. Vyžaduje-li to povaha rizika a jeho závažnost, musí být školení pravidelně opakováno.

Povinností každého zaměstnance, tj. i řidiče "referenta" dle § 106 odst. 4, písm. a) Zákoníku práce je zúčastnit se školení zajišťovaného zaměstnavatelem. (toto je pouze výňatek ze zákona. Celé znění zákona o školení k zajištění BOZP najdete v Zákoníku práce od § 101 - § 108)

 

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách

OIZIATEhI5.png

Jednoduchý rozjezd do kopce