Řidičský průkaz sk. B

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

          
Vše proběhne po dohodě s lektorem. Nejdříve v našem výcvikovém voze zjistíme úroveň Vašich dovedností. Pak se společně dohodneme, kolik jízd absolvujete v našem voze, než bude bezpečné jezdit Vaším vlastním. Dokud si neosvojíte potřebné návyky, budeme jezdit za Vámi a jízda Vaším vozem bude začínat na Vámi určeném místě. 

 

Řidičský průkaz skupiny B - osobní automobil

Vlastnictví řidičského průkazu skupiny B na osobní automobil se v dnešní době pomalu stává samozřejmostí. V řadě zaměstnání se stává nezbytností a také v osobním životě jej jistě oceníte. Díky stále se zvyšujícímu počtu aut na silnicích se ale zvyšují také nároky na řidiče, jeho schopnosti, pozornost a orientaci v dopravních předpisech. Naše autoškola si klade za cíl nejenom pečlivou přípravu studenta v oblasti ovládání automobilu, ale také na jeho teoretické znalosti provozu, zásady bezpečné jízdy a zdravotnickou přípravu. Tímto přístupem se nejenom odlišujeme od celé řady dalších autoškol, ale hlavně vychováváme opravdu schopné a zodpovědné řidiče, které na silnici jen tak něco nezaskočí.

Výuku a výcvik provádíme dle individuálního studijního plánu dle §18 zák. č. 247/2000 Sb. Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut. Tento studijní plán má následující strukturu: 

Výuka pro osobní automobil Výcvik skupiny B (osobní automobil)
Výuka předpisů o provozu vozidel 5h Autocvičiště 2h
Výuka o ovládání a údržbě vozidla 1h Malý provoz 5h
Výuka teorie a zásad bezpečné jízdy 3h Střední provoz 12h + 9h
Výuka teorie zdravotnické přípravy 1h Praktický výcvik údržby vozidla 2h
Opakování a přezkoušení 1h Praktický výcvik zdr. přípravy 4h

Praktický výcvik, tedy jízdy, probíhá vždy individuálně na základě osobní domluvy s instruktorem. V závislosti na vaší potřebě se můžete s instruktorem scházet v autoškole nebo se můžete domluvit na vyzvedávání kdekoli jinde. Jízdy naši lektoři orientují zprvu do klidných míst s minimálním či malým provozem a postupně je přesouvají do míst se středním provozem. Výuka tedy probíhá systematicky tak, aby si student plynule zvykal na různé stupně hustoty provozu a byl schopný se v nich orientovat.

Nepřehlédněte důležité informace pro Řidičský průkaz B:

Vozový park

Řidičský průkaz skupiny B

Výuku provádíme na pravidelně servisovaných a udržovaných automobilech tradičních značek. Máte možnost výběru mezi benzínovým a dieslovým vozem. Všechny vozy jsou klimatizovány s možnožstí výběru mezi manuální a automatickou převodovkou, záleží tedy pouze na vašich preferencích. Jelikož se svým klientům snažíme vycházet vstříc a zpřístupnit řidičské průkazy všem, poskytujeme studentům a rodičům na rodičovské dovolené slevy na kurzy a výcvik.

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách

OIZIATEhI5.png

Jednoduchý rozjezd do kopce