Půjčovna aut pro autoškoly

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

Vážení provozovatelé autoškol, kolegyně a kolegové,

možná jste se někdy setkali se situací, kdy například ne Vaší vinou bylo poškozeno vozidlo Vaší autoškoly (například dopravní nehoda a pod..) a nemohli jste po dobu opravy vykonávat výcvikovou činnost, jelikož nabízená náhradní vozidla autoservisem či autopůjčovnou bohužel nesplňují podmínky podle zákona č. 247/2000 Sb. (druhé ovládání, schválené jako výcvikové vozidlo a pod..)

Sám jsem se do této situace dostal a byla to pro mě komplikovaná situace, kdy žáci autoškoly museli buď čekat na jízdy až po opravě vozidla, případně jsme se jim snažili vyjít vstříc, alespoň určitým omezeným režimem střídání více žáků na jiném vozidle.

Nechtěl jsem oslovovat jiné autoškoly ohledně zapůjčení vozidla od nich, jelikož jsem se trošku bál toho, "co kdyby se i s jejich vozidlem něco stalo" ...náhoda je blbec. 

V ten moment jsem si říkal: "Co bych za to dal, kdyby existovala autopůjčovna, kde mají vozidla i s druhým ovládáním a schválené jako Výcvikové vozidlo". Hned bych této služby využil po dobu opravy vozidla, jelikož nerad vyhledávám adrenalinové situace, za které sám nemůžu. O kterých jsem věděl, že kdysi tuto službu nabízeli, tak již tuto službu nemají.

Nabízím Vám tudíž službu, kdy je možné si od nás náhradní vozidlo sk. B pro potřeby výcviku žadatelů v autoškole (Schválené jako výcvikové vozidlo) kdykoli zapůjčit, pokud Vám tato služba pomůže vyřešit jakoukoli nečekanou situaci u Vás v autoškole.

Podotýkám, že například při dopravní nehodě, je půjčovné za náhradní vozidlo možné vymáhat na pojišťovně viníka nehody, obdobně, jako když Vám Váš autorizovaný servis zapůjčí jakékoli jiné náhradní vozidlo bez druhého ovládání apod.

Nabízíme k zapůjčení

Škoda Fabia (II. generace) - 1.6 TDI - verze Elegance (automatická klimatizace, vyhřívání sedadel, malý kožený paket..a další) - viz foto - i když toto žáka řídit nenaučí, tak ať máte určitý komfort při výcviku.. - pravidelně servisované a kontrolované. Vozidlo je řádně pojištěné.

Mimo řádné smlouvy o zapůjčení náhradního vozidla (například pro pojištovnu a pod..) a předávacího protokolu, vystavíme také smlouvu o zapůjčení vozidla pro potřeby výcviku žadatelů v autoškole + ověřenou kopii velkého technického průkazu k případné registraci vozidla do Vaší Registrace k provozování autoškoly a následného vyjmutí vozidla z Vaší Registrace k provozování autoškoly po ukončení zapůjčení. Ano, jsem si vědom určité administrace z Vaší strany a ze strany Obecních úřadů obce s rozšířenou působností.

​Cena za zapůjčení vozidla:

Cena dohodou dle potřeby délky zapůjčení. Vozidlo je od nás zapůjčeno vždy s plnou nádrží paliva a při vrácení vozidla - vozidlo vrátíte s plnou nádrží paliva.

Budeme postupně přidávat další vozidla pro potřeby výcviku sk. B k zapůjčení. Od jara také sk. A1, A2 a A.

Vozidlo přistavíme až k Vám - opět dle dohody.

Kdykoli se na nás můžete obrátit o další informaci či radu.

Váš Pavel Greiner - 608 962 145

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách

OIZIATEhI5.png

Jednoduchý rozjezd do kopce