Půjčovna aut pro autoškoly

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

Možná jste se někdy setkali se situací, kdy například ne vaší vinou bylo poškozeno vozidlo Vaší autoškoly (například dopravní nehoda a pod..) a nemohli jste po dobu opravy vykonávat výcvikovou činnost, jelikož nabízená náhradní vozidla autoservisem či autopůjčovnou bohužel nesplňují podmínky podle zákona č. 247/2000 Sb. (druhé ovládání, schválené jako výcvikové vozidlo a pod..)

Nabízíme Vám tudíž službu, kdy je možné si od nás náhradní vozidlo sk. B pro potřeby výcviku žadatelů v autoškole (Schválené jako výcvikové vozidlo) kdykoli zapůjčit, pokud Vám tato služba pomůže vyřešit jakoukoli nečekanou situaci u Vás v autoškole.

Podotýkáme, že například při dopravní nehodě, je půjčovné za náhradní vozidlo možné vymáhat na pojišťovně viníka nehody, obdobně, jako když Vám Váš autorizovaný servis zapůjčí jakékoli jiné náhradní vozidlo bez druhého ovládání.

Půjčte si Fabii pro autoškoly

Škoda Fabia (II. generace) - 1.6 TDI - verze Elegance (automatická klimatizace, vyhřívání sedadel, malý kožený paket..a další) - viz foto - i když toto žáka řídit nenaučí, tak ať máte určitý komfort při výcviku.. - pravidelně servisované a kontrolované. Vozidlo je řádně pojištěné.

Fabia pro autoškoly

Vystavíme Vám smlouvu o zapůjčení náhradního vozidla k výcviku žadatelů včetně předávacího protokolu + kopii velkého technického průkazu k registraci vozidla do Vaší Registrace k provozování autoškoly a následného vyjmutí vozidla z Vaší Registrace k provozování autoškoly po ukončení zapůjčení.

Cena za zapůjčení vozidla

1.100,- Kč/1 den - cena bez DPH (při více jak 7 dnů - cena 1.000,- Kč/1den, případně možná cena dohodou). V ceně 1.100,- Kč/1 den je započteno ujetí max. 150 km/1 den. Další kilometry více = 3,80 Kč/1 km - cena bez DPH.  Vozidlo je od nás zapůjčeno vždy s plnou nádrží paliva a při vrácení vozidla - vozidlo vrátíte s plnou nádrží paliva.

Dle případného Vašeho zájmu o tuto službu, budeme postupně přidávat další vozidla pro potřeby výcviku sk. B k zapůjčení. Zatím se jedná pouze o sk. B. Do budoucna zvažujeme i další skupiny motorových vozidel. O všem Vás budeme informovat. Již podnikáme také další kroky k zajištění dostupnosti této služby po celé ČR. 

Kdykoli se na nás můžete obrátit o další informaci či radu.

Fabia pro autoskoly

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách