Škola tachografu

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

Provozujete vnitrostátní nebo i mezinárodní dopravu? Provozujete vozidla, která musí být vybavena tachografy? Nevíte, zda porušují vaši řidiči některá nařízení v autodopravě? Nedaří se vám projít kontrolami bez problémů a řešíte časté přestupky řidičů?

Provedeme ve Vaší společnosti interní audit na plnění nařízení 561/2006. (bezpečnostní přestávky řidičů). Vyhodnotíme karty Vašich řidičů a upozorníme na přestupky, kterých se dopouští. Proškolíme vás a naučíme lépe organizovat práci i výkon řidičů.

Zpět na výpis novinek

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách

OIZIATEhI5.png

Jednoduchý rozjezd do kopce