Motogymkhana kurz

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

Zdravím Vás motorkáři,

Doufám, že si všichni bezpečně užíváte ježdění, v tomhle krásném počasí. Jak už jste určitě zjistili, získáním "řidičáku" na motorku to všechno učení vlastně začíná, a jezdit sám je úplně nová výzva. Někteří z Vás už znají pojem Motogymkhana

 


Pokud ještě nevíte o co jde, mrkněte na přiložené video. V podstatě se jedná o nejvyšší úroveň ovládání motocyklu, kterou se ale může začít učit každý z Vás a to s jakýmkoliv strojem. Za tím účelem, hlavně kvůli vlastnímu zlepšení, jsme se domluvili s Clémentem Duvalem z Francie, aby k nám přijel udělat dva kurzy Energické řiditelnosti, jak to nazývá. Kurzy budou pouze v angličtině, tedy pokud ji dostatečně neovládáte, budete se moci zúčastnit teprve, až to sami zvládneme dobře, abychom to mohli předat dál v češtině=). Mrkněte i na fotky z minulého roku.
 
Co Vám tedy nabízíme
Dvoudenní kurz v datech 28-29. září nebo 30.září-1. října. Cena: 8450,-Kč (+2000,-Kč za zapůjčení školního motocyklu)
Náplní programu bude přípravná teorie (fyzika a geometrie motocyklu s novým úhlem pohledu) a 12 hodin praxe. 
Doporučujeme se zúčastnit na vlastním motocyklu, ale v případě zájmu budou k dispozici i stroje autoškoly. Tento rok přiveze Clement i svoji vlastní motorku Suzuki GSX-R1000, kterou nabízí k zapůjčení na místě za 50 Euro na den.
Ozvěte se nám, prosím, pokud máte vážný zájem, protože tuhle nabídku první směřujeme Vám, absolventům autoškoly King a zbývající místa nabídneme veřejně (a za vyšší cenu).
Pokud zájem nemáte, nevadí, doufám, že se potkáme na společné vyjížďce v srpnu nebo později 2. října (detaily přijdou později).
 
S přátelským pozdravem
Shantanu Borský
Autoškola King

http://antipilotedelignedroite.fr/en/

 


Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách

OIZIATEhI5.png

Jednoduchý rozjezd do kopce

Nové jednoduché parkování podélné - HOW TO PARALLEL PARK