Motocykl - sk. AM, A1, A2, A

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

 

                    6.500 fanoušků na FB         
     Děkujeme, že nás sdílíte a inspirujete nás i ostatní

                 www.facebook.cz/kingautoskola

 

Vlastnictví řidičského průkazu na motorku Vám může přinést mnoho radostí a příjemných zážitků. Zejména obyvatelé měst ocení motorku jako jednoduchý a příjemný způsob dopravy do práce v teplých dnech a všichni dobrodruzi a cestovatelé si jistě užijí cestování na motorce napříč Českou republikou a možná i dál.

Řidičský průkaz na motocykl se dělí do skupin:

  • AM - Pro mopedy do 50 ccm a 45 km/h, které lze získat po dovršení věku 15ti let.
  • A1 - Pro motocykly do 125 ccm a 11 kW, které lze získat po dovršení věku 16ti let.
  • A2 - Pro motocykly o výkonu od 25 kW do 35 kW, které lze získat po dovršení věku 18ti let.
  • A - Pro motocykly o výkonu nad 35 kW, které lze získat po dovršení věku 24ti let.


Nabízíme Vám také kurzy - Bezpečně na motorce-Akademie (BNM)
Nebuď jen začátečník - zkus být lepší od začátku! Kurzy bezpečné jízdy na motorce také společně k řidičáku.

Výuku a výcvik provádíme dle individuálního studijního plánu dle §18 zák. č. 247/2000 Sb. Jedna vyučovací hodina trvá 45 minut. Tento studijní plán má následující strukturu: 

Teoretická výuka
Výuka předpisů o provozu vozidel 4h
Výuka o ovládání a údržbě vozidla 1h
Výuka teorie a zásad bezpečné jízdy 2h
Výuka teorie zdravotnické přípravy 1h
Opakování a přezkoušení 1h


Praktický výcvik:
Cenu základního kurzu motocyklu jsme určili pro námi stanovený minimální počet 20 jízdních hodin, kdy vycházíme z dlouholeté praxe k samostatnému ovládání motocyklu žadatelem, zvládnutí požadovaných jízdních úkonů dle zákona a v ceně je také započten doprovod lektora v dalším vozidle v posledních částech výcviku včetně závěrečné zkoušky, kdy žadatel na motocyklu jede již sám.

Plán výcviku:
1) Zvládnutí jízdních úkonů na cvičné ploše žadatel jede sám na motocyklu - součást první části závěrečné zkoušky. Plán jízdních úkonů na cvičné ploše viz níže naše intruktážní videa.
2) Výcvik žadatele v provozu žadatel jede sám na motocyklu + učitel v doprovodném vozidle - součást druhé části závěrečné zkoušky 

Nepřehledněte důležití informace pro Řidičský průkaz A:

Vozový park

Výuku provádíme na pravidelně servisovaných a udržovaných motocyklech tradičních značek. 

Proč si udělat řidičský průkaz na motorku zrovna u nás?

Naši instruktoři mají s výukou jízdy na motorce bohaté zkušenosti. Díky rokům praxe přesně vědí, jak svého studenta správně vést, jak ho podpořit a jak ho neodradit. Výuku navíc provádíme na pravidelně servisovaných a udržovaných motocyklech, takže se nemusíte bát komplikací. Kromě toho Vás řidičský průkaz na motorku, získaný prostřednictvím naší autoškoly, vyjde výhodně. Naše ceny jsou konečné a neúčtujeme si žádné další poplatky. Ceny všech kurzů pro řidičský průkaz na motorku navíc zahrnují nejenom teoretickou výuku, praktický výcvik či kurz první pomoci, ale také závěrečné zkoušky, učebnice a CD. Samozřejmostí pro nás je, že výuku provádíme dle individuálního plánu a přizpůsobíme se tedy vašim potřebám. A to pořád není všechno. Získáním řidičáku to u nás nekončí. Případným zájemcům nabízíme také kurzy bezpečné jízdy na motorce, které z každého motorkáře udělají lepšího řidiče.

Ukázky úkonů, které je nutné ovládnout pro úspěšné absolvování kurzu:

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách

OIZIATEhI5.png

Jednoduchý rozjezd do kopce