Autoškola VIP + Gold

INFOLINKA: +420 777 180 708
info@autoskolaking.cz
Facebook Youtube

          
Vše proběhne po dohodě s lektorem. Nejdříve v našem výcvikovém voze zjistíme úroveň Vašich dovedností. Pak se společně dohodneme, kolik jízd absolvujete v našem voze, než bude bezpečné jezdit Vaším vlastním. Dokud si neosvojíte potřebné návyky, budeme jezdit za Vámi a jízda Vaším vozem bude začínat na Vámi určeném místě. 

Zážitky z autoškoly bývají různé. Nasednout, zapnout světla, zkontrolovat zrcátka, nastartovat a prostě jet. Nějak to celé ve stresu přežít a hlavně už to mít za sebou. Každý týden jiný lektor a strach, jestli tentokrát to podélné parkování zvládnu anebo po mě bude zase někdo křičet… Tak takové zážitky u nás rozhodně nečekejte.

Osobní přístup, kvalita, mentorství a lidskost. To jsme my! Takhle to vidí náš majitel, ředitel a instruktor v jednom – Pavel Greiner.

“Už když jsem s autoškolu KING zakládal, věděl jsem, že nechci mít jen další autoškolu, kde se budou mraky studentů střídat jako na běžícím pásu. Rozhodl jsem se dělat to, co mě baví, pořádně a s láskou. Každému studentovi a studentce zajišťuji ten nejkvalitnější servis a ty nejlepší lektory, kteří na nikoho nekřičí a trpělivě  srozumitelně vysvětlují vše, co je potřeba. Individuálně a s klidem.”

Objevili se však noví klienti, kteří chtěli ještě něco navíc a tak jsme se rozhodli zavést dva zbrusu nové kurzy - VIP a VIP GOLD. Jaké jsou jejich benefity?

Kurz VIP

  • Řidičské oprávnění skupiny B, B automat
  • Sami si volíte místo nástupu a místo výstupu (můžete se tak vozit ze školy, do práce nebo na rande)

+ 5.000,- Kč k cenám kurzů

Kurzy VIP GOLD

  • Řidičské oprávnění skupiny B, B automat
  • Sami si volíte místo výstupu a nástupu
  • Sami si volíte čas, kdy chcete aby kurz probíhal
  • Instruktor je majitel autoškoly osobně, který se vám věnuje na 100%
  • Garance prioritního plánování jízd
  • Prioritní zajištění závěrečných zkoušek

Cena: 30 000 Kč

A co o nás říkají naši klienti na Facebooku?

 

Autoškola King video poradna

zqNXKtLEdX.PNG

Jak vybrat autoškolu?

AwXSUQ9CrB.PNG

Parkování podélně

lj7xf7GGmO.jpg

Výhody řízení vozidla s automatem

WBqjvZsWIa.PNG

Parkování pozadu - výhody

ekAY0WglxU.png

Parkování pozadu

zRJUchKKHE.png

Jak zaparkovat?

kmxZbBEx0J.png

Jak řešit autonehody?

wx7JJvzFm4.png

Jak přepravovat děti v autě?

7CAh6CLp50.PNG

Příprava na zimu

MAx0ThoINW.PNG

Autoškola ve 2 minutách

OIZIATEhI5.png

Jednoduchý rozjezd do kopce